Restylane Skinboosters to nowe, unikatowe podejście do dbania o skórę , gwarantujące nawilżenie od wewnątrz. Produkty zawierają długo utrzymujący się w skórze kwas hialuronowy, który podany w głąb skóry wiąże wodę i zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.

PRODUKTY LINII RESTYLANE SKINBOOSTERS

restylaneskin

RESTYLANE VITAL

Restylane Vital to łagodny żel przeznaczony do rewitalizacji dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt.

RESTYLANE VITAL LIGHT

Restylane Vital Light to łagodny i płynny żel dedykowany do rewitalizacji skóry bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnia część dłoni.

Jakość naszej skóry pogarsza się wraz z upływem czasu. Nasze nawyki, zwyczaje, geny, a nawet pogoda są czynnikami wpływającymi na stan naszej skóry. Restylane Skinboosters naturalnie odmłodzi Twoją skórę, i sprawi, że będziesz wyglądać na tyle lat, na ile się czujesz. 
Produkty Restylane Skinboosters reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA™. Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię "trudnych do poprawy", takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni. 

SPEKTAKULARNE EFEKTY ESTETYCZNE

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych zapewnia spektakularne efekty estetyczne:

odbudowę struktury skóry

wzrost elastyczności skóry

wygładzenie drobnych zmarszczek

przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry

długotrwały efekt rewitalizacji

promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu

NAJWYŻSZY KOMFORT ZABIEGU

Linia produktów Restylane Skinboosters zawiera preparaty z dodatkiem środka znieczulającego: Restylane Vital Lidocaine oraz Restylane Vital Light Lidocaine. Niewielka ilość lidokainy zawarta w nowych produktach zapewnia najwyższy komfort zabiegu dla pacjenta.

PROTOKÓŁ ZABIEGU

1 krok to znalezienie wykwalifikowanego, certyfikowanego lekarza upoważnionego do wykonywania zabiegów Restylane Skinboosters

Na pierwszej wizycie lekarz zapozna się z Twoimi cechami i kondycją skóry i oceni Twoje potrzeby. Wspólnie z lekarzem dobierzecie najlepiej dopasowany rodzaj zabiegu i zaplanuje plan terapii. Dla osiągnięcia optymalnego efektu rekomendowana jest seria 3 zabiegów.

Przed zabiegiem lekarz wypełni odpowiednią dokumentację i podpiszesz zgodę na zabieg. Dodatkowo lekarz może zadecydować o zaaplikowaniu miejscowo znieczulającego kremu

Podczas zabiegu lekarz poda żel Restylane Skinboosters pod skórę przy pomocy cienkiej igły lub kaniuli.

Po zabiegu lekarz przekaże Ci informacje na temat protokołu pozabiegowego. U niektórych osób po zabiegu mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji tj. obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie oraz nadmierna wrażliwość na dotyk  w miejscu podania żelu. Te objawy ustąpią w ciągu kilku dni.

- Jako część planu terapii zostaniesz umówiona na wizytę kontrolną. Dla osiągnięcia optymalnego efektu rekomendowana jest seria 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.  

Początek strony