Najnowsze technologie medycyny estetycznej w jednym urządzeniu !

MicroThermaLift™

Posiadamy najnowsze urządzenie do niechirurgicznego liftingu, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, usuwania blizn, a także leczenia rozstępów i cellulitu MicroThermaLift™ wykorzystujące efektywną technologię Mikroigłowych Frakcyjnych Fal Radiowych oraz PDT, Cryo i Termage

MicroThermaLift™wyśmienicie sprawdza się w zabiegach odmładzających skórę, usuwaniu i redukcji zmarszczek oraz zmian trądzikowych, mniejszych blizn, worków pod oczami, ujędrniających, odmładzających skórę i likwidacji przebarwień.

9

 

Mikroigłowy Frakcyjny RF wykorzystuje najnowsze odkrycia w dziedzinie bezpiecznego wykorzystania fal radiowych w medycynie estetycznej. Bazując na technologii fal radiowych o częstotliwości 1,6MHz, urządzenie generuje falę radiową, której emitowana energia jest precyzyjnie, dynamicznie dobierana przez aparat, gwarantując wprowadzenie fali na odpowiednią głębokość, tak aby stymulując komórki skórne i przebudowę kolagenu, wywołać efekt odwodnienia i trwałego obkurczenia komórek tłuszczowych poprzez rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie usuwane przez metabolizm, stymulując proces wyszczuplania. Głowice zabiegowe o różnej powierzchni i ilości mikro-igieł pozwalają bardzo precyzyjnie określić głębokość penetracji naskórka, wprowadzając generowaną przez urządzenie falę RF na odpowiednią, pożądaną głębokość, uzależnioną od partii ciała, potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Dodatkowe wyposażenie urządzenia w PDT, Cryo i Termage, daje ogromne możliwości terapeutyczne od kriolipolizy do ujędrniania tkanki podskórnej technologią Termage. W połączeniu z radiofrekwencją tworzy nieocenioną maszynę piękności. Teraz dostępną również w Parmed.

9a

Początek strony