5aa

Produkowana w Szwecji linia Restylane i Restylane Skinboosters to najwyższej jakości produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry. Wszystkie produkty Restylane zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego produkowany zgodnie z opatentowaną technologią NASHA™.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy to jedna z najbardziej różnorodnych i fascynujących substancji. Można go znaleźć u większości żywych organizmów. Spełnia wiele funkcji, od uelastyczniania skóry po „smarowanie stawów”. Kwas hialuronowy wiąże wodę, co leży u podstaw unikatowych właściwości produktów opartych na technologii NASHA™.

Linia Restylane wyróżnia się wysoką efektywnością i długotrwale utrzymującymi się efektami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego o wysokim stopniu czystości wraz z wyjątkowym procesem stabilizacji, opartym na technologii NASHA™.

restylrest1

PRODUKT O DŁUGOTRWAŁYM EFEKCIE ESTETYCZNYM

Kwas hialuronowy, występujący w naturalnej formie w organizmie, ulega biodegradacji w ciągu kilku dni.

Proces stabilizacji technologii NASHA™ jest konieczny do uzyskania długotrwałych rezultatów zapewniając jednocześnie doskonałą kompatybilność tkankową. Ostatecznym wynikiem tych działań jest Restylane - bezpieczny produkt znakomicie tolerowany przez organizm, zapewniający długo utrzymujące się efekty estetyczne.

Warto wybrać Restylane, gdy poszukujesz zabiegu medycyny estetycznej, który jest naturalny, bezpieczny i ma możliwość dostosowania się indywidualnych potrzeb.

Miliony ludzi skorzystały już z Restylane czyniąc go jednym z najczęściej stosowanych wypełniaczy kwasu hialuronowego.

Restylane oferuje szeroką gamę możliwości udoskonalenia Twojego wyglądu – poczynając od powiększenia ust do rewitalizacji skóry całego ciała – tworząc wyjątkowy efekt. 

 

TRZY ZNACZĄCE KORZYŚCI ZABIEGÓW RESTYLANE:

Restylane umożliwia uzyskanie naturalnego efektu. Wykorzystując wyjątkową technologię NASHA™,stabilizowany kwas hialuronowy różni się od naturalnego kwasu hialuronowego w mniej niż 1%. Restylane jest naturalny i nie wpływa na ekspresję i ruchy mięśni twarzy. Restylane nie jest produktem permanentnym. Twoja twarz zmienia się z czasem, lepiej więc unikać zabiegów o permanentnym efekcie.

Restylane jest liderem na rynku, co potwierdza ponad 20 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w wielu światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Produkty linii Restylane umożliwiają dostosowanie zabiegów do Twoich oczekiwań i potrzeb a rezultaty widoczne są natychmiast. 

  

RESTYLANE PERLANE

 Restylane Perlane delikatnie wypełnia głębsze zmarszczki i fałdy, takie jak fałdy wargowo-nosowe i poziome zmarszczki czoła, dzięki czemu Twoja twarz zyskuje łagodniejszy wyraz.  

RESTYLANE SUBQ

 Restylane SubQ uwydatnia piękno konturów twarzy przywracając lub zwiększając objętość brody i policzków. Dzięki wolumizującym właściwościom Restylane SubQ pozwala osiągnąć efekt liftingu twarzy.

RESTYLANE LIP VOLUME 

Restylane Lip Volume uwydatnia piękno ust, zachowując ich naturalny wygląd i miękkość. Doskonale wypełnia, tworząc naturalną objętość i jednocześnie wygładza zmarszczki ust.

Restylane Skinboosters to nowe, unikatowe podejście do dbania o skórę , gwarantujące nawilżenie od wewnątrz. Produkty zawierają długo utrzymujący się w skórze kwas hialuronowy, który podany w głąb skóry wiąże wodę i zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.

 rest3

Początek strony