6 

Wskazania do wykonania zabiegu  laserem frakcyjnym Co2:

Głowica frakcyjna:

resurfacing ( przebudowa) powierzchni skóry twarzy, dekoltu, pleców, ud, przedramion, rąk

blizny potrądzikowe, chirurgiczne, pourazowe, poparzeniowe, rozszerzone pory

zmarszczki i rozstępy 

przebarwienia i plamy starcze

bruzdy i ubytki skórne

wiotka , pozbawiona elastyczności skóra

opadnięty owal twarzy

 

Głowice chirurgiczne:

Usuwanie chirurgiczne zmian skórnych

Usuwanie przebarwień, brodawek wirusowych, włókniaków, prosaków, plamek żółtych itd.

 

Posiadamy najnowszy laser frakcyjny CO2 produkcji koreańskiej ( nie chiński). Jest to sprzęt najwyższej klasy o wyjątkowej precyzji punktu pracy i bezpieczeństwie zabiegu. Laser posiada różne tryby pracy, które dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Rewitalizacja i usuwanie zmian skórnych laserem frakcyjnym to jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej stosowanej w medycynie estetycznej. Uzyskany efekt to wynik całkowitej przebudowy skóry. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 powoduje ogrzanie głębokich warstw skóry, bez odparowania tkanek. Poprzez zwiększenie ilości kolagenu i elastyny w skórze ,poprawia jej ukrwienie sprawiając że jej struktura ulega znacznej poprawie. Laser frakcyjny działa na skórę wybiórczo. Wiązka laserowa nie obejmuje całej powierzchni skóry poddawanej terapii, a jedynie pewną jej część w postaci punktów. W tych punktach powstają głębokie otworki przez które światło lasera wnika w głąb skóry. Wiązka lasera dociera do komórek skóry właściwej, a nawet tkanki podskórnej. Pomimo tak głębokiej ingerencji powierzchnia objęta zabiegiem pozostaje praktycznie nienaruszona. Pomiędzy tymi punktami znajduje się znaczna ilość zdrowej tkanki dzięki której dochodzi do uruchomienia naturalnych procesów odtwórczych i regeneracyjnych. Wiązka lasera wnikają w skórę w odpowiedniej głębokości tak, by nie powodować oparzenia ale skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji.

 

Unikalny system skaningu skóry. Precyzyjna regulacja plamki. Specjalne głowice chirurgiczne.

skaner

laserfrakcyjnydzialanie

nowylaser

Jak działa laser frakcyjny ?

Światło lasera frakcyjnego Co2 wpływa nie tylko na strukturę skóry, ale jednocześnie usuwa naczynka, piegi, przebarwienia, zmniejsza pory i wygładza zmarszczki. Skóra odzyskuje plastyczność, sprężystość i staje się gładka. Skóra pod wpływem leczenia laserem frakcyjnym CO2 staje się delikatniejsza, wyrównuje się jej koloryt.

efektlaser

Kiedy mogę spodziewać się efektu ?

Efekty zabiegu są natychmiastowe i postępujące. W trakcie jednego zabiegu uszkadza się 15- 20 % powierzchni skóry, stąd konieczność wykonania od 3 do 5 zabiegów, aby doprowadzić do pełnej wymiany skóry na nową (przebudowa kolagenu będzie wtedy trwała). Ilość zabiegów zależy od rozległości i umiejscowienia zmian. Zazwyczaj trzeba wykonać 3- 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW:

Przyjmowanie steroidów i retinoidów

Skłonność do tworzenia się keloidów (blizn przerostowych)

Nowotwory skóry

Ciąża i okres karmienia

Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka, zakażenia bakteryjne, atopowe zapalenie skóry)

Korzystanie ze słońca lub solarium w okresie 2 tygodni przed zabiegiem

Początek strony